250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Kapat
Türkçe İngilizce

Mucizevi bitki 'Sarı Kantaron'


Sarı Kantaron bitkisi, bilimsel adı ile 'Hypericum perforatum'  yabani olarak büyüyen, doğanın bize armağan ettiği mucizevi bir bitki türü. Aslında tarlalarda, yol ve orman kenarlarında çoğumuz farketmeden rastlıyoruz bu sarı renkli şifalı bitkiye.  

Sarı kantaron bitkisinden elde edilen kantaron yağı,tüm aile birlikte evcil hayvanlar için de hücre yeniliyici, antiseptik, antioksidan ve antienflamatuar özelliği ile her evde ve çantada bulunması gereken mucizevi bir ürün.

Özellikle çocuklar büyürken sıklıkla maruz kalınan düşme, yaralanma ve yanık gibi cilt problemlerinde en doğal kremleri, spreyleri arıyoruz. Hatta çoğumuz doğallığına inanarak, yurtdışından sipariş verdiğimiz kremlerin, spreylerin yolunu gözlüyoruz.

Oysaki doğa bize en yararlı, en doğal ve en şifalı ilacı sunuyor. 

Kantaron yağı, yaraları iyileştirmede, güneş yanıkları,romatizma, yanık izleri, akne, kas ve ekrem ağrılarında oldukça faydalı, doğal bir bitkisel tedavi sağlıyor.

Puyo&Aya olarak bizim en sevdiğimiz, en çok faydalandığımız ürünlerden biri kantaron yağı. Kendimize, çocuklarımıza hatta evcil hayvanlarımız için ihtiyaç duyduğumuz zaman kullanıyoruz ve acil durumlar için de çantamızdan ayırmıyoruz. 

Kantaron yağının etkisinden doğru yararlanabilmek adına, bitkilerin toplanma zamanı, toplanma şekli, kullanılan yağın saflığı, kalitesi ve doğallığı, aynı zamanda hazırlanma ve bekletme şekli ve süresi doğru ve özenli olmasının gerekliliğini fark ettik. Bu doğrultuda bebek ve çocuklarda da güvenle kullanılması adına Puyo&Aya kendi özel kantaron yağını üretti.

Kaz dağlarının bol oksijenli havasında, tarımsal kimyasallardan uzak yabani olarak yetişen sarı kantaron bitkisi, yeniden oluşumuna zarar vermeyecek şekilde, çiçeklerin en verimli zamanı olan Haziran ayında, bıçak değdirilmeden elle toplandı.

Kaz dağlarının doğal zeytinlerinden elde edilen soğuk sıkım, asit derecesi düşük 1. sınıf saf zeytinyağı içerisinde önce güneş altında sonra da karanlıkta haftalarca dinlendirildi. Plastik ve metale değmeden, sterilize edilmiş cam şişelere aylar sonra aktarıldı.

Puyo&Aya için koruyucu ve katkı maddesi içermeden, özel ve taze olarak üretilen kantaron yağlarının arkasında elbette yine kadın gücü ve emeği var.

 Puyo&Aya'nın baş kahramanı Puyo'nun çiftçiliğe merak sarması ile ortaya çıkan saf kantaron yağımızla tanışın.

Unutmadan, bebek, çocuk ve hamilelerde kullanımı için mutlaka doktorunuza danışın.

Hayvan dostlarınız da kullanımı için lütfen veterinerinize danışın.

Güneş altında leke yapma olasılığı olduğu için asla kullanmayın.


Takipte Kalın

Puyo&Aya © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır