Geleceğe ÇOCUK değil, İNSAN yetiştiriyoruz bilinci ile yola çıktık ve bunun için çabalıyoruz…

IMG_0006.jpg

Merhaba,

 Çocuklar hikaye ve masallarla büyürken, kocaman yüreklerine ve sonsuz hayal dünyalarına bir çok kahramanı konuk eder. Bu hayaller ve kahramanlar onların gelişimlerinin yanı sıra kişiliğinin oluşmasında da önemli bir rol oynar. 

Gerçek hayattan ilham alınarak yaratılan Puyo&Aya karakterleri, çocukların doğuştan sahip oldukları saf, samimi ve koşulsuz sevgiyi hiç yitirmemeleri ve daha güzel bir dünya için şüphesiz onların gücüne ve sevgisine ihtiyaç olduğu düşüncesi ile yola çıktı.

Okul öncesi çocuklar için özenle hazırlanan Puyo&Aya kitap ve animasyon serilerinin önceliği; çocukların hayal gücünü geliştirmek, keyif almalarını sağlamak ve onların iyiliğe ve mutluluğa yönlenmelerinde destek olmaktır. 

Çocukların, insan, hayvan ve doğa sevgisi, mutluluk, yardımlaşma, arkadaşlık, paylaşma, duyarlılık, eşitlik, adalet, çalışkanlık vb gibi değerleri benimsemelerine ve gelişimlerinde insani değerlerin oluşmasına katkıda bulunur.  

Aynı zamanda renkler, şekİller, sayılar vb temel kavramları da; çocukların hayal gücünü geliştirecek çizim ve hikayeler ile birleştirerek öğrenmelerini eğlenceli ve akılda kalıcı hale getirir.

Puyo&Aya ürünlerİnde çocukları huzurlu ve güvende hissettirecek, kitap okumalarını ve dinlemelerini teşvik edecek oyuncak, battaniye ve yastık üretimine de yer verdi.

Yumuşak dokuları ile çocukların vazgeçilmezleri arasında yerlerini alacak battaniye ve oyuncaklar; doğal ve sertifikalı içerikleri ile, kaliteyi, insan sağlığını, çevre duyarlılığını elİnden geldİğİnce gözeterek el emeği ile üretilmektedir. Elinden geldiğince diyoruz çünkü gün geçtikçe doğal ve sağlıklI olana erişebilmenin kolay olmadığını biliyoruz. Bu doğrultuda sürdürülebilirliğe katkı sağlamaya, bilinçlendirmeye ve sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz.

Duyarlı, iyi ve sevgi dolu insanlarla daha güzel bir dünya en büyük arzumuz. Bu doğrultuda; geleceğe ÇOCUK değil, İNSAN yetiştiriyoruz bilinci ile yola çıktık ve bunun için çabalıyoruz.

Sevgilerimizle,

Puyo&Aya ailesi