250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Kapat
Türkçe İngilizce

Hikayemiz 'Sevgi' ile Başladı


Hikayemiz çocuk ve hayvanların doğdukları anda özlerinde sahip oldukları gerçek, samimi, koşulsuz ‘SEVGİ’yi deneyimlememiz ve daha güzel bir dünya için şüphesiz çocukların gücüne ve sevgisine ihtiyacımız olduğu düşüncesi ile başladı. 

Tuğçe Bakan çocukluğundan beri hayvanlara ve doğaya aşık bir kadın.

Bilkent Küresel ve Uluslararsı ilişkiler, Siyaset Bilimi çift diploma programının ardından, New York Binghamton Üniversitesi Global International Affairs - Political Science  bölümünden mezun oldu.  Küçük yaştan itibaren lisanslı ve profesyonel sporcu olarak binicilik sporu ile uğraştı ve atların yanı sıra doğa ve hayvanlarla iç içe büyüdü.

 Üretmek ve çalışmak her zaman önceliği oldu. Girişimcilik ile birlikte yeni fikirler üretmeyi sevdiği için birçok iş fikrinin hayata geçirilmesinde aktif rol oynadı.

Oğlu dünyaya geldikten sonra evlerinde birlikte yaşadıkları köpeklerinin ve aynı zamanda hayvan ve doğa sevgisinin oğlunun gelişimindeki pozitif etkisini gördükçe oğlunun ve köpeğinin dostluğundan ilham alarak Puyo&Aya markasını yarattı. 

Yazı yazmak, hikayeler oluşturmak hobisiydi. Hobi olarak yaptığı yazarlığı, Puyo&Aya markası altında  çocuklara yönelik bir girişime dönüştürdü.

Puyo&Aya markası gerçek kahramanlardan ilham alarak karakterler yaratıyor.

Yaratılan karakterleri Türkçe-İngilizce çocuk kitapları, animasyon ve birçok yan ürünle birlikte çocukların ve büyüklerin beğenisine sunuyor.

Puyo&Aya özünde çocukların daha iyi, daha mutlu ve daha sevgi dolu olarak yetişmesi düşüncesi ile yola çıkmış, yalnız ürün odaklı değil sosyal fayda sağlamak adına da yenilik ve proje üretmek için çabalayan, ürünlerinin yanı sıra içeriği ile de özel bir marka.

Bu nedenle markanın kişiliği, hikayemizin en önemli özelliği.


Takipte Kalın

Puyo&Aya © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır